Majka

Ten forum jest o serialu " Majka "


#1 2010-02-27 18:08:55

 KizuniaxD

MajkoSzef

1625624
Call me!
Skąd: TomaszówLubelski/Szwecja
Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 20
Punktów :   

Pierwszy news :)

1. Witam wszystkich na forum . Możecie zapraszać tu wszystkich oglądaczy Majki , tutaj będziemy dyskutować , bawić się , rozmawiać , robić konkursy/zabawy oraz wiele inne rzeczy

2. Zaproponowałam również robić spotkanie czatowe 2 razy w miesiącu , tam byśmy :
~Rozmawiali
~Omawiali nowe rzeczy (co chcesz zmienić na forum lub w Majce)
~Poznali się
~I wiele innych rzeczy

3. Już mam dużo rzeczy do omówienia , więc to forum zacznie działać wtedy kiedy będzie mniej więcej 15 oglądaczy Majki .

4. Również dodałam księgę zależeń/gości . Tam wpisujesz co byś chciał/chciała zmienić . Proszę o jedno , nie piszcie obrażalnych słów oraz tylko i wyłącznie co chcecie zmienić

5. Nowe wątki może każdy pisać , tylko proszę o jedno , nie piszcie wątki w dziale Nowości , tu tylko mogę i wyłącznie pisać ja .

6.
Rozpoczynam od razu konkurs . Konkurs polega na tym że zarejestrowani na forum muszą zaprosić jak najwięcej znajomych , czyli oglądaczów Majki . Czas macie do 15 marca . Jak zaprosisz jakąś osobę musisz napisać w tym zaproszeniu żeby ta osoba napisała mi w prywatnej wiadomości jak się zarejestruje kto ją zaprosił na forum . Będą I , II i III miejsca .
I miejsce - Moderator całego forum + zniwelowanie ostrzeżenia (jak się nie ma ostrzeżenia to jak dostaniesz to będzie odrazu zniwelowane)
II miejsce - Moderator jednego działu + zniwelowanie ostrzeżenia (-//-)
III miejsce - Zniwelowanie ostrzeżenia (-//-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingbattale.pun.pl www.astrayah.pun.pl www.nbamanager.pun.pl www.sagaonaruto.pun.pl www.ninja-revolution.pun.pl